Hiatus
Kvůli nedostatku času na aktualizování webu sem dávám hiatus. Možná se k tomuto webu časem vrátím, uvidíme. smile Pokud se Vám moje práce líbí, můžete navštívit můj druhý web ivantrojan.wz.cz, který tvoříme s kamarádkou. Pokud Vás zajímá co je nového o seriálu 24 hodin, navštivte její web www.24.serial4u.cz.

Hiatus

A jelikož je teď Kiefer ve vězení, všechny jeho weby mu vyjadřují podporu tímto obrázkem:

No alone
0 Comments
Posted on 03 Nov 2007 by Dominika
Fotky, nová sekce Rodina a anketa
V kategorii Kiefer je nová sekce Rodina, najdete zde fotky a pár informací o členech Kieferovy rodiny. Jsou tam dokonce i fotky Kieferových nevlastních bratrů! smile

A do Galerie přibyla spousta krásných promo fotek.

No a jako poslední je tu odkaz na anketu s otázkou ,,Kdo vyhraje Emmy?", zatím vede Kiefer, ale jen o 6%, tak hlasujte. :)

Vote
0 Comments
Posted on 13 Sep 2007 by Dominika
Nový vzhled + Bublina a Módní policie, Galerie a Emmys 2007
Po dlouhé době je tu aktualizace a s ní změna layoutu, dofám, že se Vám líbí, budu ráda, když napíšete svůj názor do komentářů, Shoutboardu nebo Guestbooku. smile

Dále je tu nová Módní policie a nová Bublina. Tak hlasujte, pište, komentujte. :)

Také jsem konečně znovu zprovoznila Galerii. Teď už funguje bez problémů.

A nakonec skvělá zpráva. Kiefer se opět objevil v nominacích na cenu Emmy, tak mu držme palce ať obhájí loňské prvenství. :)

Emmy
0 Comments
Posted on 16 Aug 2007 by Dominika
Nové avatary a video
Dnes tu pro Vás mám spoustu nových avatarů, 5 jich je o de mě a 10 od Marie, které moc děkuji, pokud chcete vidět její další skvělé výtvory, určitě navštivte její web www.24site.wz.cz.

Jako další novinka je tu opravdu velmi zajímavé video, pokud Vás zajímá jak to zní, když Kiefer zpívá, určitě si jej pusťte. :)A nakonec tu mám pro Vás informaci, kterou jsem se dočetla na kiefer-rocks.com, kterou je, že Kiefer se objeví na vzpomínkovém koncertě pro britskou princeznu Dianu.
0 Comments
Posted on 26 Jun 2007 by Dominika
Vojákova milenka a magazín Hello!
Na internetu se objevila reklama na časopis Hello!, kde je velký rozhovor s Kieferem, tento časopis je bohužel k dostání patrně jen v Kanadě, ale mám tu pro vás aspoň překlad a fotku titulní strany:

V exkluzivním rozhovoru doprovázeném důvěrnými fotkami slavného fešáka Kiefera Sutherlanda z 24 hodin, v magazínu HELLO! se dozvíte o jeho rodině, mezi kterou patří jeho slavní rodiče a osmnáctiletá začínající herečka, dcera Sarah.

Jako syn hereckých veteránů Donalda Sutherlanda a Shirley Douglas, je sympatický čtyřicátník, který hraje protiteroristického agenta ve slavném televizním seriálu, velmi blízko kanadské herecké smetánce. V exkluzivní reportáži v tomto víkendovém vydání Kiefer mluví o tom, jaké to je být mezi významnými filmovými hvězdami, o svých obavách a o pocitech slávy.

Se čtenáři se také dělí o to, jak je pro něj v životě důležitá jeho dcera Sarah, která se prosazuje ve stejné profesi jako on. "Ona je opravdu velmi talentovaná mladá herečka, ačkoli se s tím teprve smiřuji," říká milující tatínek. "Nevím, jestli je to mé vlastní ego, které říká: 'To je to, co dělám já' nebo jestli je to rodičovská obava, 'Prosím, dítě, ty tohle nechceš dělat; není to nic jiného než bolest'.”

Poznejte více Kiefera a jeho rodinu ve 40. vydání časopisu HELLO! Magazín je v prodeji na kanadských novinových stáncích od 14. června.

http://www.hellomagazine.com/


A nakonec ještě upozornění na film Vojákova milenka:

Vojákova milenka
0 Comments
Posted on 18 Jun 2007 by Dominika
Nová Módní policie a Bublina + nové video a fotka
Dneska tu pro Vás mám novou Módní policii, s ní samozřejmě i novou Bublinu.

Pak je tu jedno perfektní video, je to část dílu Simpsonů, kde vystupují postavy z 24 - Jack Bauer a Chloe O´Brian, hlasy jim samozřejmě propůjčili Kiefer Sutherland a Mary Lynn Rajskub. smile

The Simpsons - 24 minutes

No a nakonec tu mám informaci, že Kiefer má fotku v nově vyšlé fotografické knize Hollywood Dads, ve které jsou vyfocení hollywoodští tatínci se svými ratolestmi. :)

Hollywood Dads
0 Comments
Posted on 31 May 2007 by Dominika
Opět omluva
Vím, že jsem slibovala brzkou aktualizaci, ale nějak mi to nevyšlo... sad Takže se ozývám až teď. Mám tu pro Vás jedny nové puzzle, potom tu mám dva články týkající se Kiefa, první má název Američané uvidí nový Sex ve městě i Jacka Bauera a druhý Jack Bauer zavelí Homeru Simpsonovi. No a nakonec tu mám důležitou zprávu: Galerie po dlouhé době opět funguje. Brzy do ní přidám nové fotky. smile
0 Comments
Posted on 20 May 2007 by Dominika
5000 návštěvníků!
V první řadě se chci omluvit za delší neaktualizaci webu, nějak nestíhám... sad Dále Vám chci moc poděkovat za překročení hranice 5000 návštěv! Je to výborné! smile Těšte se na větší aktualizaci, která proběhne v následujících dnech... smile

5000 návštěv webu!
0 Comments
Posted on 04 May 2007 by Dominika
Módní policie a Bublina
Dnes jsem přidala novou Módní policii a Bublinu, tak tam něco písněte... wink Také jsem přidala novou ikonku k layoutu. Doufám, že se Vám bude líbit... :)
0 Comments
Posted on 20 Apr 2007 by Dominika
Nový layout + anglická verze
Konečně jsem udělala co jsem už dlouho plánovala - vytvořila jsem anglickou verzi webu. Doufám, že vše funguje jak má, pokud najdete nějakou chybu, napište mi prosím do Guestbooku.

Taky je tu nový lay, snad se Vám líbí, mé velké poděkování opět patří
Natálce, která mi pomohla s kódováním.
0 Comments
Posted on 14 Apr 2007 by Dominika
Cutenews

Tak jsem to zkusila a povedlo se, jsou tu cutenews, tedy takové interaktivnější novinky. Budu moc ráda, když tu budete psát komentáře! smile

Dominika
0 Comments
Posted on 05 Apr 2007 by Dominika
Content Management Powered by CuteNews